Candy Hoover pyykinpesukoneen hihna 1145 H5

Candy, Hoover pyykinpesukoneen  hihna 41009626 vastaava osa . Hihnan koko 1145 H5. Katso yhteensopivat mallit. Tarkista sopivuus hakemalla tuotetta malli -numerolla kohdasta ”etsi tuote” sivun oikeasta yläreunasta tai kysy myymälästä p. 09 5664747 / 09 4555065

Noudettavissa myymälästä 3-4 arkipäivässä

Katso yhteensopivat mallit →

19,90 

2 varastossa Vantaan myymälässä

Tuotetunnus (SKU): 00126634, 41009626 Osastot: , Avainsanat tuotteelle , , , , , ,

Tyyppikilpi / tarra löytyy koneen luukun karmista tai nukkasihdin kannesta. malli / Model –

CANDY 310054251
CANDY 1000T
CANDY 1041D1S
CANDY 10421S
CANDY 10421SS
CANDY 31000535
CANDY 31000536
CANDY 31000537
CANDY 31000538
CANDY 31000539
CANDY 31000540
CANDY 31002779
CANDY 31002780
CANDY 31002972
CANDY 31002975
CANDY 31002976
CANDY 31003232
CANDY 31003288
CANDY 31004117
CANDY 31004118
CANDY 31004122
CANDY 31004123
CANDY 31004126
CANDY 31005425
CANDY 31005426
CANDY 31005427
CANDY 31005428
CANDY 31005428
CANDY 31005429
CANDY 31005430
CANDY 31005431
CANDY 31006633
CANDY 31006634
CANDY 31006635
CANDY 31008405
CANDY AQ1000
CANDY AQ1000T45
CANDY AQ1000T80
CANDY AQ1000TMET
CANDY AQ800T45
CANDY AQUA08351DS
CANDY AQUA1000DF
CANDY AQUA1000DF07S
CANDY AQUA1000DF3S
CANDY AQUA1000T
CANDY AQUA100F
CANDY AQUA100F80
CANDY AQUA1041D12S
CANDY AQUA1041D1S
CANDY AQUA1041D1SS
CANDY AQUA10421S
CANDY AQUA10421SS
CANDY AQUA1042D12S
CANDY AQUA1042D1S
CANDY AQUA1100DF01S
CANDY AQUA1100DF1S
CANDY AQUA1100DFS
CANDY AQUA1100DFS1
CANDY AQUA1142D12S
CANDY AQUA1142D1S
CANDY AQUA1142D1SS
CANDY AQUA1142DDR12S
CANDY AQUA800DF07S
CANDY AQUA800T
CANDY AQUA80F
CANDY AQUA80F3
CANDY AQUAMATIC
CANDY AQUAMATIC1000COMPACT

41009626

1) Varaa tuote ostoskorin kautta valitsemaasi myymälään noudettavaksi.

2) Nouda tuote suoraan Vantaa-Tammiston myymälästä.

3) Osa tuotteista on saatavilla postitoimituksena. Jos haluat tuotteet postitettuina, ilmoita siitä sähköpostilla osoitteeseen asiakaspalvelu@kodinkone.net. Postitus tapahtuu ensisijaisesti Postin pakettiautomaattiin. Hinta 9,50€/lähetys. Toimitusaika 3-5 arkipäivää.