Electrolux AEG Whirlpool Elica hiilisuodatin Type 48 235mm

AEG, Electrolux, Rosenlew,Whirlpool, Ikea aktiivihiilisuodatin-type-48-235mm- 9029800506. Tarkista sopivuus hakemalla tuotetta malli -numerolla  kohdasta “etsi tuote” sivun oikeasta yläreunasta. Kysy lisää myymälästä p. 09 5664747 / 09 4555065


 

 

 

Katso yhteensopivat mallit →

24,90 

10 varastossa Vantaan myymälässä

Tyyppikilpi / tarra löytyy rasvasuodattimen alta rungosta. PNC  9………

DU3160-ML AEG 942121564
DU3150-ML AEG 942150861
DU4190-M/UE AEG 942150860
DU4161-M AEG 942150859
DU4161-W AEG 942150858
DU4161-D AEG 942150857
DU4361-M AEG 942150856
DU4361-D AEG 942150855
ADU6250AM AEG 942150851
X56223MT10 AEG 942150850
X56223MT10 AEG 942150849
ADU6250AM AEG 942150837
ADU6250AM AEG 942150835
DUB2620M AEG 942150829
DUB2620M AEG 942150828
DUB1620M AEG 942150827
DUB1610M AEG 942150822
DUB1610D AEG 942150821
DUB1630M AEG 942150797
DUB1930M AEG 942150781
ADU6250AM AEG 942150779
ADU6250AM AEG 942150774
DUB2610W AEG 942150773
DUB1611M AEG 942150772
DUB2610D AEG 942150768
DUB2610D AEG 942150767
DUB2621M AEG 942150766
DUB2930M AEG 942150730
DUB2630M AEG 942150724
DU4161-M AEG ELECTROLUX 942150698
DU4361-M AEG ELECTROLUX 942150697
DU4361-D AEG ELECTROLUX 942150687
DU4561-M AEG ELECTROLUX 942150619
DU3160-ML AEG ELECTROLUX 942150571
DU4161-M AEG ELECTROLUX 942150570
DU4361-M AEG ELECTROLUX 942150566
DU4361-W AEG ELECTROLUX 942150565
DU4361-D AEG ELECTROLUX 942150564
DU4561-M AEG ELECTROLUX 942150563
DU3160-ML AEG ELECTROLUX 942150562
DU4161-W AEG ELECTROLUX 942150337
EFT635X ELECTROLUX 942122843
EFT535X ELECTROLUX 942122842
EFT530W ELECTROLUX 942122800
EFT531W ELECTROLUX 942122794
EFT531W ELECTROLUX 942122789
EFT6460W ELECTROLUX 942122749
EFT6460X ELECTROLUX 942122748
EFT9460X ELECTROLUX 942122747
EFT535X ELECTROLUX 942122746
EFT531W ELECTROLUX 942122745
EFT60233OS ELECTROLUX 942122744
LFU116X ELECTROLUX 942122743
LFU216X ELECTROLUX 942122742
LFU216X ELECTROLUX 942122741
EFU216S ELECTROLUX 942122707
EFU216W ELECTROLUX 942122706
LFU226X ELECTROLUX 942122705
LFU226X ELECTROLUX 942122697
LFU226W ELECTROLUX 942122696
LFU226W ELECTROLUX 942122694
LFU226K ELECTROLUX 942122686
LFU215W ELECTROLUX 942122685
LFU215X ELECTROLUX 942122678
LFU119X ELECTROLUX 942122677
LFU226K ELECTROLUX 942122675
LFU226K ELECTROLUX 942122674
LFU226X ELECTROLUX 942122673
LFU226X ELECTROLUX 942122672
LFU9215W ELECTROLUX 942122671
EFU9216W ELECTROLUX 942122670
LFU9215X ELECTROLUX 942122653
EFT635X ELECTROLUX 942122652
EFT60200W ELECTROLUX 942122557
EFT60200K ELECTROLUX 942122556
EFT60200X ELECTROLUX 942122555
EFT60200X ELECTROLUX 942122554
EFT60100W ELECTROLUX 942122553
EFT60100K ELECTROLUX 942122552
EFT60100X ELECTROLUX 942122551
EFT60228OW ELECTROLUX 942122550
EFT60228OK ELECTROLUX 942122549
EFT60228OX ELECTROLUX 942122548
EFT635X ELECTROLUX 942122448
EFT6460X ELECTROLUX 942122447
EFT9460X ELECTROLUX 942122446
EFT60100W ELECTROLUX 942122445
EFT60100X ELECTROLUX 942122444
RLT6141W ROSENLEW 942121619
RLT5141W ROSENLEW 942121618
RLT5141W ROSENLEW 942121617
RLT5142W ROSENLEW 942121616
RLT6142W ROSENLEW 942121614
IKEA 857944501000
IKEA 857944501900
IKEA 857944515000
IKEA 857944515900
IKEA 857944516000
IKEA 857944516810
IKEA 857944516900
IKEA 857951401020
IKEA 857951401030
IKEA 857951415020
IKEA 857951415030
IKEA 857951416020
IKEA 857951416030
IKEA 857951453000
IKEA 857956215000
IKEA 857956216000
IKEA HDU00S
IKEA HDU00S
IKEA HDU10S
IKEA HDU10S
IKEA HDU40S
IKEA 50306625
IKEA HDU40S
IKEA 70151613HDL
IKEA HDL00S
IKEA HDL10W
IKEA HDL10S
IKEA HDL40W
IKEA HDL40S
IKEA 60281912
IKEA HDLN1060S
IKEA HDLN4060S
IKEA HDU00S
IKEA HDU00S
IKEA HDU10S
IKEA HDU10S
IKEA HDU40S
IKEA 50306625
IKEA HDU40S
IKEA 70151613HDL
IKEA HDL00S
IKEA HDL10W
IKEA HDL10S
IKEA HDL40W
IKEA HDL40S
IKEA 60281912
IKEA HDLN1060S
IKEA HDLN4060S
WHIRLPOOL 852523108147
WHIRLPOOL 852523108148
WHIRLPOOL 852523112227
WHIRLPOOL 852523113387
WHIRLPOOL 852523113388
WHIRLPOOL 852523113389
WHIRLPOOL 852523115642
WHIRLPOOL 852523115643
WHIRLPOOL 852523116510
WHIRLPOOL 852523116801
WHIRLPOOL 852523116802
WHIRLPOOL 852523116806
WHIRLPOOL 852523116807
WHIRLPOOL 856730600520
WHIRLPOOL 856730600530
WHIRLPOOL 856730600540
WHIRLPOOL 856730600560
WHIRLPOOL 856730600570
WHIRLPOOL 857840015040
WHIRLPOOL 857840022050
WHIRLPOOL 857840022060
WHIRLPOOL 857840022080
WHIRLPOOL 857840122020
WHIRLPOOL 857840901030
WHIRLPOOL 857840901031
WHIRLPOOL 857840901040
WHIRLPOOL 857840901050
WHIRLPOOL 857850261010
WHIRLPOOL 857850261020
WHIRLPOOL 857850701000
WHIRLPOOL 857850701010
WHIRLPOOL 857850701020
WHIRLPOOL 857850701030
WHIRLPOOL 857850743020
WHIRLPOOL 857850801000
WHIRLPOOL 857850801010
WHIRLPOOL 857850801020
WHIRLPOOL 857852110020
WHIRLPOOL 857852110030
WHIRLPOOL 857864610020
WHIRLPOOL 857865461010
WHIRLPOOL 857865761030
WHIRLPOOL 857865761060
WHIRLPOOL 857865761070
WHIRLPOOL 857868401010
WHIRLPOOL 857868401020
WHIRLPOOL 857868401030
WHIRLPOOL 857893401060
WHIRLPOOL 857893401070
WHIRLPOOL 857893401080
WHIRLPOOL 857944501810
WHIRLPOOL 857944515800
WHIRLPOOL 857944515810
WHIRLPOOL 857951401120
WHIRLPOOL 857951415120
WHIRLPOOL 857951416120
WHIRLPOOL 857956201000-
WHIRLPOOL 857956201100
WHIRLPOOL 857967101001
WHIRLPOOL 857967201001
WHIRLPOOL 857967301001
WHIRLPOOL 858946100320
WHIRLPOOL 858946100330
WHIRLPOOL 858946100340
WHIRLPOOL 858946100350
WHIRLPOOL 858946100360
WHIRLPOOL 858946100370
WHIRLPOOL 858946100380
WHIRLPOOL 858946100390
WHIRLPOOL 858946100400
WHIRLPOOL 858946100406
WHIRLPOOL 858946100410
WHIRLPOOL 858946100420
WHIRLPOOL 858946100430
WHIRLPOOL 858946100440
WHIRLPOOL 858946100460
WHIRLPOOL 858946100750
WHIRLPOOL 858946100760
WHIRLPOOL 858946102401
WHIRLPOOL 858946102614
WHIRLPOOL 858946102615
WHIRLPOOL 858946102616
WHIRLPOOL 858946102617
WHIRLPOOL 858946102618
WHIRLPOOL 858946102619
WHIRLPOOL 858946102621
WHIRLPOOL 858946102622
WHIRLPOOL 858946102756
WHIRLPOOL 858946102757
WHIRLPOOL 858946102758
WHIRLPOOL 858946102759
WHIRLPOOL 858946102761
WHIRLPOOL 858946102762
WHIRLPOOL 858946102763
WHIRLPOOL 858946102764
WHIRLPOOL 858946102765
WHIRLPOOL 858946102766
WHIRLPOOL 858946102767
WHIRLPOOL 858946102768
WHIRLPOOL 858946102772
WHIRLPOOL 858946102773
WHIRLPOOL 858946102774
WHIRLPOOL 858946102775
WHIRLPOOL 858946102776
WHIRLPOOL 858946102927
WHIRLPOOL 858946102937
WHIRLPOOL 858946102938
WHIRLPOOL 858946102939
WHIRLPOOL 858946102941
WHIRLPOOL 858946102942
WHIRLPOOL 858946102943
WHIRLPOOL 858946102944
WHIRLPOOL 858946102945
WHIRLPOOL 858946103283
WHIRLPOOL 858946103284
WHIRLPOOL 859991551350
WHIRLPOOL 859991551560
WHIRLPOOL 859991558280
WHIRLPOOL 859991558810
WHIRLPOOL 859991558920
WHIRLPOOL 859991558930
WHIRLPOOL 859991563160
WHIRLPOOL LAGAN70304588
WHIRLPOOL LAGAN90304587
WHIRLPOOL LAGAN10304586
WHIRLPOOL LAGAN10304591
WHIRLPOOL LAGAN30304590
WHIRLPOOL AKR400IX
WHIRLPOOL AKR400IX
WHIRLPOOL AKR400IX
WHIRLPOOL AKR400WH
WHIRLPOOL WSLK65ASW
WHIRLPOOL AKR409IX
WHIRLPOOL AKR409IX
WHIRLPOOL AKR409NB
WHIRLPOOL AKR409WH
WHIRLPOOL AKR502WH
WHIRLPOOL AKR502ME
WHIRLPOOL AKR507WH
WHIRLPOOL AKR507NB
WHIRLPOOL AKR507IX
WHIRLPOOL AKR507ME
WHIRLPOOL AKR507IX
WHIRLPOOL AKR508WH
WHIRLPOOL AKR508NB
WHIRLPOOL AKR508IX
WHIRLPOOL AKR521ME
WHIRLPOOL AKR521WH
WHIRLPOOL AKR646IX
WHIRLPOOL AKR654WH
WHIRLPOOL AKR657IX
WHIRLPOOL AKR657WH
WHIRLPOOL AKR657NB
WHIRLPOOL AKR684NB
WHIRLPOOL AKR684IX
WHIRLPOOL AKR684IX
WHIRLPOOL AKR934WH
WHIRLPOOL AKR934IX
WHIRLPOOL AKR934NB
WHIRLPOOL 70304588
WHIRLPOOL DNAG66ASX
WHIRLPOOL DNAG65ASX
WHIRLPOOL DNAG65ASX1
WHIRLPOOL WSLK661ASX
WHIRLPOOL AKR9341IX
WHIRLPOOL DNAG65LSX
WHIRLPOOL DC5460IN1
WHIRLPOOL DC5455WS1
WHIRLPOOL DC5460WS1
WHIRLPOOL DGSL65LSX
WHIRLPOOL AKR502WH
  • 4055026548
  • 4055092292
  • 4055182978
  • 484000008783

1) Varaa tuote ostoskorin kautta valitsemaasi myymälään noudettavaksi.

2) Nouda tuote suoraan Vantaa-Tammiston myymälästä.

3) Osa tuotteista on saatavilla postitoimituksena. Jos haluat tuotteet postitettuina, ilmoita siitä sähköpostilla osoitteeseen asiakaspalvelu@kodinkone.net. Postitus tapahtuu ensisijaisesti Postin pakettiautomaattiin. Hinta 9,50€/lähetys. Toimitusaika 3-5 arkipäivää.