Electrolux imurin suulake Silent Air Technology 8089605011

Suulake sopii Electroluxin pölynimureihin, joissa on soikea 36 mm:n AeroPro™-liitäntä. Hiljaisempi versio. Tarkista sopivuus hakemalla tuotetta PNC -numerolla kohdasta “etsi tuote” sivun oikeasta yläreunasta. Kysy lisää myymälästä p. 09 5664747 / 09 4555065


Katso yhteensopivat mallit →

48,90 

3 varastossa Vantaan myymälässä

Tyypikilven löydätte koneen pohjasta. Kilvestä löydätte PNC numeron 9………

USGREEN AEG 900273604
USORIGINDB AEG 900273607
USALLFLOOR AEG 900273616
USENERGY AEG 900273632
UCORIGIN AEG 903152106
UCALLFLOOR AEG 903152107
UCANIMAL AEG 903152108
UCDELUXE AEG 903152109
UCORIGIN AEG 903152111
UCALLFLOOR AEG 903152112
UCANIMAL AEG 903152113
USENERGY AEG 900273668
USALLFLOOR AEG 900273671
USENERGY AEG 900273674
USGREEN AEG 900273670
USORIGDB+ AEG 900273695
UOGREEN+ AEG 900273876
UOERGO+ AEG 900273877
UOULTIMATE AEG 900273878
UOORIGWR+ AEG 900273879
UOGREEN+ AEG 900273880
UOALLFLR+ AEG 900273881
UODELUXE+ AEG 900273882
UOENERGY+ AEG 900273885
AUF8210 AEG 900273957
AUF8230 AEG 900273959
AUF8220 AEG 900273961
AUS8230 AEG 900940300
AUC9220 AEG 903152168
AUC9220 AEG 903152170
AUC9230 AEG 903152171
AUC9230 AEG 903152169
VX8-2-OKO AEG 900940309
VX8-2-CB-P AEG 900940310
VX8-2-IW-A AEG 900940311
VX8-2-ECO AEG 900940341
VX8-2-BM-M AEG 900940342
VX8-2-CB-E AEG 900940343
VX8-2-TM-E AEG 900940344
VX8-2-BM-P AEG 900940350
UOGREEN AEG 900273816
UCORIGIN AEG 903152153
ZUOQUATTRO ELECTROLUX 900273857
ZUOECO+ ELECTROLUX 900273858
ZUOQUATTRO ELECTROLUX 900273862
ZUFGREEN ELECTROLUX 900273945
ZUFG4201OR ELECTROLUX 900273949
USGREEN ELECTROLUX 900273602
USGREEN ELECTROLUX 900273603
ZUSG4061 ELECTROLUX 900273620
ZUSG4061 ELECTROLUX 900273621
ZUSG4061 ELECTROLUX 900273623
ZUSG4061 ELECTROLUX 900273628
USG30 ELECTROLUX 900273634
USG30 ELECTROLUX 900273635
USG30 ELECTROLUX 900273636
ZUSGREEN ELECTROLUX 900273648
ZUSGREEN ELECTROLUX 900273649
ZUPG3802 ELECTROLUX 903152214
USENERGY ELECTROLUX 900273600
USENERGY ELECTROLUX 900273601
USORIGINDB ELECTROLUX 900273605
USORIGINDB ELECTROLUX 900273606
USORIGINWR ELECTROLUX 900273608
USORIGINWR ELECTROLUX 900273609
USORIGINPR ELECTROLUX 900273610
USANIMAL ELECTROLUX 900273611
USALLFLOOR ELECTROLUX 900273614
USALLFLOOR ELECTROLUX 900273615
USDELUXE ELECTROLUX 900273618
ZUS4065PET ELECTROLUX 900273625
ZUS4065AF ELECTROLUX 900273627
ZUS4061EN ELECTROLUX 900273629
ZUS4065OR ELECTROLUX 900273630
ZUS4065PET ELECTROLUX 900273631
USDELUXE61 ELECTROLUX 900273633
USREMOTE ELECTROLUX 900273637
USANIMAL ELECTROLUX 900273640
ZUS3925DB ELECTROLUX 900273641
ZUS3935CB ELECTROLUX 900273642
ZUS3945WR ELECTROLUX 900273643
ZUS3975C ELECTROLUX 900273644
ZUS3985SB ELECTROLUX 900273645
USORIGINTS ELECTROLUX 900273646
ZUSENERGY ELECTROLUX 900273647
ZUSDELUX61 ELECTROLUX 900273650
ZUSORIGINT ELECTROLUX 900273655
ZUS3935CB ELECTROLUX 900273664
ZUS3955TS ELECTROLUX 900273675
UCORIGIN ELECTROLUX 903152100
UCALLFLOOR ELECTROLUX 903152101
UCANIMAL ELECTROLUX 903152102
UCDELUXE ELECTROLUX 903152103
UCORIGIN ELECTROLUX 903152104
UCALLFLOOR ELECTROLUX 903152105
ZUC4101AF ELECTROLUX 903152114
ZUC4102PET ELECTROLUX 903152115
UCA10 ELECTROLUX 903152118
ZUC4102PET ELECTROLUX 903152121
ZUC4102PET ELECTROLUX 903152122
ZUC4102ANC ELECTROLUX 903152127
UCORIGIN ELECTROLUX 903152128
UCALLFLOOR ELECTROLUX 903152129
UCANIMAL ELECTROLUX 903152130
UCDELUXE ELECTROLUX 903152131
ZUC4100OR ELECTROLUX 903152132
UCA10 ELECTROLUX 903152133
ZUC4101AF ELECTROLUX 903152134
UCA10 ELECTROLUX 903152136
UCORIGIN ELECTROLUX 903152137
UCORIGIN ELECTROLUX 903152156
UCALLFLOOR ELECTROLUX 903152157
UCA10 ELECTROLUX 903152138
ZUSORIGDB+ ELECTROLUX 900273676
ZUSORIGDB+ ELECTROLUX 900273677
ZUSORIGWR+ ELECTROLUX 900273678
ZUSORIGWR+ ELECTROLUX 900273679
ZUSORIGTS+ ELECTROLUX 900273680
ZUSGREEN+ ELECTROLUX 900273681
ZUSGREEN+ ELECTROLUX 900273682
ZUSANIMAL+ ELECTROLUX 900273683
ZUSANIMAL+ ELECTROLUX 900273684
ZUSALLFLR+ ELECTROLUX 900273685
ZUSALLRGY+ ELECTROLUX 900273687
ZUSDELUXE+ ELECTROLUX 900273689
ZUS3925DB+ ELECTROLUX 900273690
ZUS3945WR+ ELECTROLUX 900273691
ZUS3955TS+ ELECTROLUX 900273692
ZUS3975C+ ELECTROLUX 900273693
ZUSORIGCB+ ELECTROLUX 900273698
ZUOORIGDB+ ELECTROLUX 900273864
ZUOORIGWR+ ELECTROLUX 900273866
ZUOORIGWR+ ELECTROLUX 900273867
ZUOGREEN+ ELECTROLUX 900273868
ZUOGREEN+ ELECTROLUX 900273869
ZUOERGO+ ELECTROLUX 900273870
ZUOALLFLR+ ELECTROLUX 900273871
ZUOALLFLR+ ELECTROLUX 900273872
ZUOANIMAL+ ELECTROLUX 900273873
ZUODELUXE+ ELECTROLUX 900273874
ZUODELUXE+ ELECTROLUX 900273875
ZUOORIGW+ ELECTROLUX 900273883
ZUO360 ELECTROLUX 900273886
ZUFPARKETT ELECTROLUX 900273955
ZUFPARKETT ELECTROLUX 900273956
ZUFFLEXA ELECTROLUX 900273958
ZUFFLEXA ELECTROLUX 900273960
ZUFFLEXATR ELECTROLUX 900273967
ZUFPARKETR ELECTROLUX 900273968
ZUSORIGDTR ELECTROLUX 900940316
ZUCHARDFL ELECTROLUX 903152162
ZUCANIMAL+ ELECTROLUX 903152163
ZUCDELUXE+ ELECTROLUX 903152164
ZUCHARDFL ELECTROLUX 903152165
ZUCANIMAL+ ELECTROLUX 903152166
ZUCDELUXE+ ELECTROLUX 903152167
ZUCANIMATR ELECTROLUX 903152172
ZUCDELUXTR ELECTROLUX 903152173
ZUCHARDFTR ELECTROLUX 903152174
USENERGY+ ELECTROLUX 900273694
USGREEN+ ELECTROLUX 900273696
USALLFLR+ ELECTROLUX 900273697
USR31 ELECTROLUX 900273673
ZUSALLFLR+ ELECTROLUX 900273686
ZUSREMOTE+ ELECTROLUX 900273688
ZUOORIGDB+ ELECTROLUX 900273865
ZUOG9929 ELECTROLUX 900273888
ZUFGREEN ELECTROLUX 900273946
ZUFG4301OR ELECTROLUX 900273973
ZUS3955CB+ ELECTROLUX 900940323
ZUSG4062 ELECTROLUX 900940325
ZUSGREEN58 ELECTROLUX 900940301
ZUSGREEN58 ELECTROLUX 900940302
ZUSALLFL58 ELECTROLUX 900940303
ZUSALLFL58 ELECTROLUX 900940304
ZUSALLER58 ELECTROLUX 900940305
ZUSANIMA58 ELECTROLUX 900940306
ZUSANIMA58 ELECTROLUX 900940307
ZUSDELUX58 ELECTROLUX 900940308
ZUSCLASS58 ELECTROLUX 900940312
ZUSDELUX58 ELECTROLUX 900940314
ZUSANI58TR ELECTROLUX 900940315
USALLFL58 ELECTROLUX 900940317
USANIMA58 ELECTROLUX 900940318
USDELUX58 ELECTROLUX 900940319
USGREEN58 ELECTROLUX 900940320
USALLER58 ELECTROLUX 900940321
ZUSALR58TR ELECTROLUX 900940324
ZUSAFPRO58 ELECTROLUX 900940327
ZUSDELUX58 ELECTROLUX 900940349
UOORIGINDB ELECTROLUX 900273800
UOALLFLOOR ELECTROLUX 900273804
UOANIMAL ELECTROLUX 900273805
UODELUXE ELECTROLUX 900273806
UOORIGINDB ELECTROLUX 900273812
UOORIGINWR ELECTROLUX 900273813
UOALLFLOOR ELECTROLUX 900273814
UODELUXE ELECTROLUX 900273815
ZUO9923PT ELECTROLUX 900273823
ZUO9924P ELECTROLUX 900273824
UOORIGINPB ELECTROLUX 900273828
ZUO9928P ELECTROLUX 900273833
UOGREEN ELECTROLUX 900273802
ZUOGREEN ELECTROLUX 900273842
ZUOGREEN ELECTROLUX 900273856
UFANIMAL ELECTROLUX 900273902
UFFLEX ELECTROLUX 900273904
UFFLEXA ELECTROLUX 900273909
ZUF4201OR ELECTROLUX 900273913
ZUF4203PET ELECTROLUX 900273914
ZUF4205AF ELECTROLUX 900273915
UFANIMAL ELECTROLUX 900273930
UFPARKETTO ELECTROLUX 900273932
UFPARKETTA ELECTROLUX 900273939
UOECO ELECTROLUX 900273803
ZUO9927 ELECTROLUX 900273827
ULO30 ELECTROLUX 900273829
ULO30 ELECTROLUX 900273830
ULO30 ELECTROLUX 900273831
EL7085A ELECTROLUX 900273832
EL7080ACL ELECTROLUX 900273834
ZUOORIGINB ELECTROLUX 900273837
ZUOORIGINR ELECTROLUX 900273839
ZUOORIGINR ELECTROLUX 900273840
ZUOERGO ELECTROLUX 900273843
ZUOALLFLR ELECTROLUX 900273844
ZUOANIMAL ELECTROLUX 900273845
ZUODELUXE ELECTROLUX 900273846
ZUODELUXE ELECTROLUX 900273847
ZUOALLFLR ELECTROLUX 900273852
UCORIGIN ELECTROLUX 903152139
ZUCALLFLR ELECTROLUX 903152140
ZUCANIMAL ELECTROLUX 903152141
ZUCDELUXE ELECTROLUX 903152142
UCORIGIN ELECTROLUX 903152143
ZUCALLFLR ELECTROLUX 903152144
ZUCANIMAL ELECTROLUX 903152145
ZUCDELUXE ELECTROLUX 903152146
ZUCALLFLR ELECTROLUX 903152148
ZUOG9928PT ELECTROLUX 900273863
ZUO9927K ELECTROLUX 900273884
ZUSORIGINB ELECTROLUX 900273651
ZUSORIGINB ELECTROLUX 900273652
ZUSORIGINR ELECTROLUX 900273654
ZUSORIGINR ELECTROLUX 900273656
ZUSANIMAL ELECTROLUX 900273657
ZUSANIMAL ELECTROLUX 900273658
ZUSALLFLR ELECTROLUX 900273659
ZUSALLFLR ELECTROLUX 900273660
ZUSREMOTE ELECTROLUX 900273661
ZUSDELUXE ELECTROLUX 900273662
ZUS3925DB ELECTROLUX 900273663
ZUS3945WR ELECTROLUX 900273665
ZUS3975C ELECTROLUX 900273666
ZUSALLERGY ELECTROLUX 900273672
ZUS4065SB ELECTROLUX 900940388

 

  • 140006767036
  • 140006767119
  • 2198597060
  • 2198597078
  • 2198597086
  • 2198597094
  • 2198597102
  • 2198597110
  • 2198597128
  • 2198597169
  • 2198597177
  • 2198597185
  • 2198597219
  • 2198597227
  • 2198597235
  • 2198597243
  • 2198926012
  • 2198926053
  • 2198926079
  • 2198926095
  • 2198926137
  • 2198926228
  • 2198926277
  • 2198926327
  • 8089605011

 

1) Varaa tuote ostoskorin kautta valitsemaasi myymälään noudettavaksi.

2) Nouda tuote suoraan Vantaa-Tammiston myymälästä.

3) Osa tuotteista on saatavilla postitoimituksena. Jos haluat tuotteet postitettuina, ilmoita siitä sähköpostilla osoitteeseen asiakaspalvelu@kodinkone.net. Postitus tapahtuu ensisijaisesti Postin pakettiautomaattiin. Hinta 9,50€/lähetys. Toimitusaika 3-5 arkipäivää.

Saatat myös pitää...